La Federació Catalana de Natació ha fet públiques avui les circulars amb la composició dels diferents grups per a les Lligues Catalanes d'aquesta temporada. Us resumim aquí com han quedat tots els grups, que començaran el cap de setmana del 15 i 16 d'octubre. Per a consultar les diverses circulars, amb el sistema de competició de cada categoria, cliqueu aquí.
CATEGORIA ABSOLUT MASCULÍ
Primera Divisió
Badia, GEiEG, Granollers B, L'Hospitalet, Martorell, Rubí B, Poble Nou, Sallent, Sant Adrià, Vallirana
Segona Divisió A
Anglès, Banyoles, Caldes, Figueres, Igualada, Minorisa, Olot, Picornell, Sant Adrià B, Universitat Autònoma
Segona Divisió B
Barcelona Under 20, Garraf, L'Hospitalet B, Mataró B, Minorisa B, Montjuïc B, Reus Ploms, Sant Feliu B, Tarraco, Universitat Autònoma B
CATEGORIA ABSOLUT FEMENÍ
Segona Divisió A
Anglès, Banyoles, Caldes, Figueres, Igualada, Minorisa, Olot, Picornell, Sant Adrià B, Universitat Autònoma
Segona Divisió B
Barcelona Under 20, Garraf, L'Hospitalet B, Mataró B, Minorisa B, Montjuïc B, Reus Ploms, Sant Feliu B, Tarraco, Universitat Autònoma B
CATEGORIA ABSOLUT FEMENÍ
Primera Divisió
Badia, Catalunya, Garraf, Granollers, GEiEG, L'Hospitalet, Martorell, Minorisa, Tarraco, Vallirana
CATEGORIA JUVENIL MASCULÍ
Badia, Catalunya, Garraf, Granollers, GEiEG, L'Hospitalet, Martorell, Minorisa, Tarraco, Vallirana
CATEGORIA JUVENIL MASCULÍ
Grup 1-10
Atlètic-Barceloneta, Barcelona, Granollers, La Sirena Mataró, Mediterrani, Rubí, Sabadell, Sant Andreu, Sant Feliu, Terrassa
Grup 11-19
Badia, Catalunya, Horta, L'Hospitalet, Molins de Rei, Montjuïc, Poble Nou, Premià, Sant Adrià
CATEGORIA JUVENIL FEMENÍ
Grup Únic
Catalunya, La Sirena Mataró, Mediterrani, Rubí, Sabadell, Sant Andreu, Sant Feliu, Terrassa
CATEGORIA CADET MASCULÍ
Grup 1-10
Atlètic-Barceloneta, Barcelona, Granollers, La Sirena Mataró, Mediterrani, Poble Nou, Rubí, Sabadell, Sant Andreu, Terrassa
Grup 11-27
A: Barcelona B, Montjuïc, Sant Adrià, Sant Feliu
B: GEiEG, Horta, Minorisa, Olot
C: Anglès, L'Hospitalet, Molins de Rei, Premià
D: Badia, Catalunya, Figueres, Montjuïc B, Sallent
CATEGORIA CADET FEMENÍ
Catalunya, La Sirena Mataró, Mediterrani, Rubí, Sabadell, Sant Andreu, Sant Feliu, Terrassa
CATEGORIA CADET MASCULÍ
Grup 1-10
Atlètic-Barceloneta, Barcelona, Granollers, La Sirena Mataró, Mediterrani, Poble Nou, Rubí, Sabadell, Sant Andreu, Terrassa
Grup 11-27
A: Barcelona B, Montjuïc, Sant Adrià, Sant Feliu
B: GEiEG, Horta, Minorisa, Olot
C: Anglès, L'Hospitalet, Molins de Rei, Premià
D: Badia, Catalunya, Figueres, Montjuïc B, Sallent
CATEGORIA CADET FEMENÍ
Grup Únic
A: Badia, Horta, La Sirena Mataró, Sabadell, Sant Andreu, Sant Feliu
B: Catalunya, Martorell, Mediterrani, Rubí, Santa Eulàlia, Terrassa
CATEGORIA INFANTIL MIXT
A: Badia, Horta, La Sirena Mataró, Sabadell, Sant Andreu, Sant Feliu
B: Catalunya, Martorell, Mediterrani, Rubí, Santa Eulàlia, Terrassa
CATEGORIA INFANTIL MIXT
Grup 1-20
A: Barcelona, Granollers, Mediterrani, Sabadell, Santa Eulàlia
B: Horta, Martorell, Montjuïc, Sant Andreu, Terrassa
C: Atlètic-Barceloneta, Catalunya, Molins de Rei, Poble Nou, Vallirana
D: La Sirena Mataró, Minorisa, Premià, Rubí, Sant Feliu
Grup 21-32
E: Andorra Taurons d'Encamp, Badia, Banyoles, Caldes, Olot, Sallent
F: Figueres-Anglès, Garraf, GEiEG, L'Hospitalet, Sant Adrià, Tarraco
Grup de Promoció
Atlètic-Barceloneta B, Barcelona B, Catalunya B, Granollers B, La Sirena Mataró B, Martorell B, Sant Adrià B, Vallirana B
A: Barcelona, Granollers, Mediterrani, Sabadell, Santa Eulàlia
B: Horta, Martorell, Montjuïc, Sant Andreu, Terrassa
C: Atlètic-Barceloneta, Catalunya, Molins de Rei, Poble Nou, Vallirana
D: La Sirena Mataró, Minorisa, Premià, Rubí, Sant Feliu
Grup 21-32
E: Andorra Taurons d'Encamp, Badia, Banyoles, Caldes, Olot, Sallent
F: Figueres-Anglès, Garraf, GEiEG, L'Hospitalet, Sant Adrià, Tarraco
Grup de Promoció
Atlètic-Barceloneta B, Barcelona B, Catalunya B, Granollers B, La Sirena Mataró B, Martorell B, Sant Adrià B, Vallirana B
CATEGORIA INFANTIL FEMENÍ
Grup Únic
Atlètic-Barceloneta, Catalunya, Horta, La Sirena Mataró, Mediterrani, Ru´bí, Sabadell, Sant Andreu, Sant Feliu, Terrassa
CATEGORIA ALEVÍ MIXT
Grup 1-20
A: Barcelona, Catalunya, Molins de Rei, Santa Eulàlia, Sant Feliu
B: Horta, Granollers, Minorisa, Premià, Sant Andreu
C: Anglès-Figueres, Montjuïc, Poble Nou, Rubí, Sabadell
D: Atlètic-Barceloneta, La Sirena Mataró, Martorell, Mediterrani, Terrassa
Grup 21-27
Badia, Caldes, GEiEG, L'Hospitalet, Sant Adrià, Tarraco, Vallirana
Grup de Promoció
Atlètic-Barceloneta B, Barcelona B, Catalunya B, Granollers B, Martorell B, La Sirena Mataró B, Mediterrani B, Poble Nou B, Rubí B, Sant Feliu B, Terrassa B, Vallirana B
CATEGORIA ALEVÍ FEMENÍ
Grup Únic
A: Horta, La Sirena Mataró B, Mediterrani, Sabadell, Terrassa
B: Atlètic-Barceloneta, Catalunya, La Sirena Mataró, Molins de Rei, Sant Andreu
CATEGORIA BENJAMÍ MIXT
Grup 1-21
A: Barcelona, GEiEG, Martorell, Sant Andreu
B: Granollers, Poble Nou, Sabadell, Terrassa
C: Anglès-Figueres, Horta, Montjuïc, Sant Feliu
D: Atlètic-Barceloneta, Rubí, Santa Eulàlia
E: La Sirena Mataró, Mediterrani, Premià
F: Catalunya, Molins de Rei, Sant Adrià
Grup de Promoció
G: La Sirena Mataró Femení, Terrassa C
H: Atlètic-Barceloneta B, Mediterrani B, Terrassa B
I: Catalunya B, Granollers B, Sabadell B
J: Atlètic-Barceloneta Femení, La Sirena Mataró B, Terrassa D
Tuiteja
0 comentaris :
Publica un comentari a l'entrada