PRIMERA FASE
Classificació: CE Mediterrani (12p), Stadium Casablanca (9p), CN Sant Feliu (6p), CN Olot (1p), RN Bologna (1p)
Classificació: CN Barcelona (12p), VK Jug (9p), CN Rubí (6p), EM El Olivar (3p), City of Sheffield (0p)
Classificació: Roma Zer09 (10p), CN Terrassa (10p), Gersan Helios (6p), CN Mataró La Sirena (3p), Aminata Évora (0p)
Classificació: HAVK Mladost Zagreb (12p), CN Sant Andreu (9p), CN Molins de Rei (6p), WP Murcia (3p), Scottish WP (0p)
SEGONA FASE
QUARTS DE FINAL 9-16
04/09 18:35 CN Sant Feliu 9-6 EM El Olivar
04/09 18:35 CN Rubí 10-2 CN Olot
04/09 19:25 CN Molins de Rei 8-9 CN Mataró La Sirena
04/09 19:25 Gersan Helios 13-9 WP Murcia
QUARTS DE FINAL 1-8
05/09 08:00 CE Mediterrani 5-13 VK Jug Dubrovnik
05/09 08:00 Roma Zer09 11-6 CN Sant Andreu
05/09 08:50 HAVK Mladost Zagreb 10-8 CN Terrassa
05/09 08:50 CN Barcelona 15-4 Stadium Casablanca
SEMIFINALS 17-20
04/09 20:15 RN Bologna 8-10 City of Sheffield
04/09 20:15 Aminata Évora 3-12 Scottish WP
SEMIFINALS 13-16
05/09 09:40 CN Molins de Rei 3-4 CN Olot
05/09 09:40 EM El Olivar 7-12 WP Murcia
SEMIFINALS 9-12
05/09 10:30 CN Mataró La Sirena 10-12 CN Rubí (8-8 i penals)
05/09 10:30 CN Sant Feliu 0-10 Gersan Helios
SEMIFINALS 5-8
05/09 12:10 CN Terrassa 11-4 Stadium Casablanca
05/09 12:10 CE Mediterrani 5-3 CN Sant Andreu
SEMIFINALS 1-4
05/09 13:00 HAVK Mladost Zagreb 9-6 CN Barcelona
05/09 13:00 VK Jug Dubrovnik 12-10 Roma Zer09
FINALS
20è-19è 13:50 RN Bologna 11-2 Aminata Évora
17è-18è 13:50 City of Sheffield 13-7 Scottish WP
15è-16è 14:40 CN Molins de Rei 12-6 EM El Olivar
13è-14è 14:40 CN Olot 8-7 WP Murcia
11è-12è 15:30 CN Mataró La Sirena 11-3 CN Sant Feliu
9è-10è 16:20 CN Rubí 6-9 Gersan Helios
7è-8è 17:10 Stadium Casablanca 5-7 CN Sant Andreu
5è-6è 18:00 CN Terrassa 9-11 CE Mediterrani
Bronze 18:50 CN Barcelona 6-7 Roma Zer09
FINAL 20:45 HAVK Mladost Zagreb 9-8 VK Jug Dubrovnik
CLASSIFICACIÓ FINAL
1.- HAVK Mladost Zagreb
2.- VK Jug Dubrovnik
3.- Roma Zer09
4.- CN Barcelona
5.- CE Mediterrani
6.- CN Terrassa
7.- CN Sant Andreu
8.- Stadium Casablanca
9.- Gersan Helios
10.- CN Rubí
11.- CN Mataró La Sirena
12.- CN Sant Feliu
13.- CN Olot
14.- WP Murcia
15.- CN Molins de Rei
16.- EM El Olivar
17.- City of Sheffield
18.- Scottish WP
19.- RN Bologna
20.- Aminata Évora
0 comentaris :
Publica un comentari a l'entrada