DISSABTE 6 DE DESEMBRE
GRUP A
10:30 EW Saragossa 5-6 Leioa WLB A
13:00 Leioa WLB A 8-7 CE Mediterrani Femení
17:00 EW Saragossa 8-6 CE Mediterrani Femení
1.- Leioa WLB A (6p)
2.- EW Saragossa (3p)
3.- CE Mediterrani Femení (0p)
1.- Leioa WLB A (6p)
2.- EW Saragossa (3p)
3.- CE Mediterrani Femení (0p)
GRUP B
10:30 Gersan Helios 7-4 Askartza WLB
13:00 Askartza WLB 4-12 CN Barcelona
17:00 Gersan Helios 4-2 CN Barcelona
1.- Gersan Helios (6p)
2.- CN Barcelona (3p)
3.- Askartza WLB (0p)
1.- Gersan Helios (6p)
2.- CN Barcelona (3p)
3.- Askartza WLB (0p)
GRUP C
12:30 EM El Olivar 18-0 Leioa WLB B
16:00 Leioa WLB B 0-17 CE Mediterrani Masculí
17:30 EM El Olivar 5-3 CE Mediterrani Masculí
1.- EM El Olivar (6p)
2.- CE Mediterrani Masculí (3p)
3.- Leioa WLB B (0p)
1.- EM El Olivar (6p)
2.- CE Mediterrani Masculí (3p)
3.- Leioa WLB B (0p)
GRUP D
12:30 Stadium Casablanca 15-1 WP Donosti
16:00 WP Donosti 1-18 CN Molins de Rei
17:30 Stadium Casablanca 1-6 CN Molins de Rei
1.- CN Molins de Rei (6p)
2.- Stadium Casablanca (3p)
3.- WP Donosti (0p)
DIUMENGE 7 DE DESEMBRE
Grup 1-4
10:30 Leioa WLB A 1-4 Gersan Helios
10:30 EM El Olivar 4-3 CN Molins de Rei
15:00 Leioa WLB A 5-7 CN Molins de Rei
15:00 EM El Olivar 4-7 Gersan Helios
20:00 Leioa WLB A 3-6 EM El Olivar
20:00 Gersan Helios 9-5 CN Molins de Rei
1.- Gersan Helios (9p)
2.- CN Molins de Rei (6p)
3.- EM El Olivar (3p)
4.- Leioa WLB (0p)
Grup 5-8
11:00 EW Saragossa 5-7 CN Barcelona
11:00 CE Mediterrani Masculí 5-6 Stadium Casablanca
15:30 EW Saragossa 2-11 Stadium Casablanca
15:30 CE Mediterrani Masculí 0-9 CN Barcelona
20:30 EW Saragossa 9-6 CE Mediterrani Masculí
20:30 CN Barcelona 6-2 Stadium Casablanca
1.- CN Barcelona (9p)
2.- Stadium Casablanca (6p)
3.- EW Saragossa (3p)
4.- CE Mediterrani Masculí (0p)
Grup 9-12
11:30 CE Mediterrani Femení 6-3 Askartza WLB
11:30 Leioa WLB B 3-7 WP Donosti
16:00 CE Mediterrani Femení 15-2 WP Donosti
16:00 Leioa WLB B 1-10 Askartza WLB
21:00 CE Mediterrani Femení - Leioa WLB B
21:00 Askartza WLB - WP Donosti
DILLUNS 8 DE DESEMBRE
Semifinals 1-4
10:00 Gersan Helios 7-1 Leioa WLB A
10:00 CN Molins de Rei 5-2 EM El Olivar
Semifinals 5-8
09:30 CN Barcelona 9-2 CE Mediterrani Masculí
09:30 Stadium Casablanca 2-7 EW Saragossa
Semifinals 9-12
09:00 CE Mediterrani Femení 15-1 Leioa WLB B
09:00 Askartza WLB 13-1 WP Donosti
FINALS
12:30 11è-12è Leioa WLB B 5-8 WP Donosti
12:30 9è-10è CE Mediterrani Femení 3-5 Askartza WLB
13:00 7è-8è CE Mediterrani Masculí 1-5 Stadium Casablanca
13:00 5è-6è CN Barcelona 10-3 EW Saragossa
14:00 Bronze Leioa WLB A 3-5 EM El Olivar
16:30 Final Gersan Helios 8-7 CN Molins de Rei
CLASSIFICACIÓ
1.- Gersan Helios
2.- CN Molins de Rei
3.- EM El Olivar
4.- Leioa WLB A
5.- CN Barcelona
6.- EW Saragossa
7.- Stadium Casablanca
8.- CE Mediterrani Masculí
9.- Askartza WLB
10.- CE Mediterrani Femení
11.- WP Donosti
12.- Leioa WLB B
1.- CN Molins de Rei (6p)
2.- Stadium Casablanca (3p)
3.- WP Donosti (0p)
DIUMENGE 7 DE DESEMBRE
Grup 1-4
10:30 Leioa WLB A 1-4 Gersan Helios
10:30 EM El Olivar 4-3 CN Molins de Rei
15:00 Leioa WLB A 5-7 CN Molins de Rei
15:00 EM El Olivar 4-7 Gersan Helios
20:00 Leioa WLB A 3-6 EM El Olivar
20:00 Gersan Helios 9-5 CN Molins de Rei
1.- Gersan Helios (9p)
2.- CN Molins de Rei (6p)
3.- EM El Olivar (3p)
4.- Leioa WLB (0p)
Grup 5-8
11:00 EW Saragossa 5-7 CN Barcelona
11:00 CE Mediterrani Masculí 5-6 Stadium Casablanca
15:30 EW Saragossa 2-11 Stadium Casablanca
15:30 CE Mediterrani Masculí 0-9 CN Barcelona
20:30 EW Saragossa 9-6 CE Mediterrani Masculí
20:30 CN Barcelona 6-2 Stadium Casablanca
1.- CN Barcelona (9p)
2.- Stadium Casablanca (6p)
3.- EW Saragossa (3p)
4.- CE Mediterrani Masculí (0p)
Grup 9-12
11:30 CE Mediterrani Femení 6-3 Askartza WLB
11:30 Leioa WLB B 3-7 WP Donosti
16:00 CE Mediterrani Femení 15-2 WP Donosti
16:00 Leioa WLB B 1-10 Askartza WLB
21:00 CE Mediterrani Femení - Leioa WLB B
21:00 Askartza WLB - WP Donosti
DILLUNS 8 DE DESEMBRE
Semifinals 1-4
10:00 Gersan Helios 7-1 Leioa WLB A
10:00 CN Molins de Rei 5-2 EM El Olivar
Semifinals 5-8
09:30 CN Barcelona 9-2 CE Mediterrani Masculí
09:30 Stadium Casablanca 2-7 EW Saragossa
Semifinals 9-12
09:00 CE Mediterrani Femení 15-1 Leioa WLB B
09:00 Askartza WLB 13-1 WP Donosti
FINALS
12:30 11è-12è Leioa WLB B 5-8 WP Donosti
12:30 9è-10è CE Mediterrani Femení 3-5 Askartza WLB
13:00 7è-8è CE Mediterrani Masculí 1-5 Stadium Casablanca
13:00 5è-6è CN Barcelona 10-3 EW Saragossa
14:00 Bronze Leioa WLB A 3-5 EM El Olivar
16:30 Final Gersan Helios 8-7 CN Molins de Rei
CLASSIFICACIÓ
1.- Gersan Helios
2.- CN Molins de Rei
3.- EM El Olivar
4.- Leioa WLB A
5.- CN Barcelona
6.- EW Saragossa
7.- Stadium Casablanca
8.- CE Mediterrani Masculí
9.- Askartza WLB
10.- CE Mediterrani Femení
11.- WP Donosti
12.- Leioa WLB B
0 comentaris :
Publica un comentari a l'entrada