DIUMENGE 4 DE DESEMBRE
GRUP A
10:00 Gersan Helios 7-3 Stadium Casablanca
10:25 Olivar Dolphins 2-11 Askartza
12:45 Barcelona 3-1 Molins de Rei Masculí
13:35 Mediterrani 26-0 Olivar Dolphins
17:20 Askartza 2-5 Barcelona
17:20 Gersan Helios 3-8 Mediterrani
17:45 Stadium Casablanca 4-7 Molins de Rei Masculí
19:00 Barcelona 6-6 Mediterrani
19:00 Olivar Dolphins 1-16 Gersan Helios
GRUP B
10:25 Olivar Octopus 11-0 Saragossa
13:10 Mediterrani B 8-2 Leioa
13:10 Sant Andreu 4-6 Poble Nou
13:35 Olivar Octopus 5-1 Molins de Rei Femení
17:45 Mediterrani B 2-4 Sant Andreu
18:35 Poble Nou 12-1 Saragossa
18:35 Leioa 3-6 Molins de Rei Femení
DILLUNS 5 DE DESEMBRE
GRUP A
10:30 Askartza 4-6 Molins de Rei Masculí
10:55 Stadium Casablanca 13-1 Olivar Dolphins
11:20 Gersan Helios 5-6 Askartza
14:05 Mediterrani 7-2 Molins de Rei Masculí
14:30 Barcelona 23-0 Olivar Dolphins
14:30 Stadium Casablanca 4-8 Askartza
18:05 Gersan Helios 4-4 Molins de Rei Masculí
18:30 Mediterrani 14-5 Askartza
19:20 Stadium Casablanca 1-13 Barcelona
GRUP B
10:30 Sant Andreu 1-6 Olivar Octopus
10:55 Mediterrani B 10-1 Saragossa
11:20 Leioa 1-8 Poble Nou
14:05 Molins de Rei Femení 2-3 Sant Andreu
15:20 Olivar Octopus 6-3 Mediterrani B
15:20 Saragossa 0-5 Leioa
18:05 Molins de Rei Femení 1-6 Poble Nou
18:30 Sant Andreu 13-2 Saragossa
18:55 Leioa 2-5 Olivar Octopus
18:55 Poble Nou 5-2 Mediterrani B
19:20 Molins de Rei Femení 7-0 Saragossa
DIMARTS 6 DE DESEMBRE
GRUP A
10:00 Molins de Rei Masculí 24-0 Olivar Dolphins
10:00 Gersan Helios 1-7 Barcelona
10:25 Mediterrani 14-0 Stadium Casablanca
Classificació: Mediterrani (16pts), Barcelona (16pts), Molins de Rei Masculí (10pts), Askartza (9pts), Gersan Helios (7pts), Stadium Casablanca (3pts), Olivar Dolphins (0pts)
GRUP B
10:25 Sant Andreu 10-1 Leioa
10:50 Olivar Octopus 5-1 Poble Nou
10:50 Mediterrani B 6-1 Molins de Rei Femení
Classificació: Olivar Octopus, (18pts), Poble Nou (15pts), Sant Andreu (12pts), Mediterrani B (9pts), Molins de Rei Femení (6pts), Leioa (3pts), Saragossa (0pts)
FINALS
13-14 12:45 Olivar Dolphins 2-8 Saragossa
11-12 12:45 Stadium Casablanca 6-3 Leioa
9-10 14:05 Gersan Helios 5-3 Molins de Rei Femení
7-8 14:05 Askartza 7-4 Mediterrani B
5-6 14:55 Molins de Rei Masculí 8-4 Sant Andreu
Bronze 14:55 Barcelona 8-2 Poble Nou
FINAL 17:20 Mediterrani 9-4 Olivar Octopus
CLASSIFICACIÓ FINAL
1.- CE Mediterrani
2.- EM El Olivar Octopus
3.- CN Barcelona
4.- CN Poble Nou
5.- CN Molins de Rei Masculí
6.- CN Sant Andreu
7.- Askartza
8.- CE Mediterrani B
9.- Gersan CN Helios
10.- CN Molins de Rei Femení
11.- Stadium Casablanca
12.- Leioa WLB
13.- EW Saragossa
14.- EM El Olivar Dolphins
0 comentaris :
Publica un comentari a l'entrada